• noclegi nad morzem
  • Atrakcje nad morzem
  • Imprezy nad morzem
  • Imprezy nad morzem
  • Imprezy nad morzem
Pod Kasztanem-Domki Wakacyjne Dąbki - SYLWESTER Z DALA OD HAŁASU I MIEJSKIEGO ZGIEŁKU.SERDECZNIE ZAPRASZAMY. Dom wypoczynkowy AIREN w Trzęsaczu Trzęsacz - ZAPRASZAMY SERDECZNIE NA POBYT W OKRESIE SYLWESTROWYM. OFERUJEMY PAKIETY 6-CIO i 4-RO DNIOWE Z WYŻYWIENIEM. Dom Letniskowy KALINKA Rowy - A może sylwester u nas? Zapraszamy. Pensjonacik/Domek Zacisze Poddąbie - SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZYCH PENSJONATÓW Atrakcyjne ceny ! COLUMBUS Rowy - Nowy Rok powitamy z przytupem: głośno, kolorowo i radośnie. Przygotowaliśmy szereg specjalnych pakietów sylwestrowo-noworocznych o różnej długości trwania (od 2 dób aż do tygodnia), oczywiście z kompletem posiłków w naszej restauracji. Podczas całego okresu sylwestrowo-noworocznego oczekiwać będzie na Państwa masa atrakcji. Zaprosimy Państwa na ognisko z pieczeniem kiełbasek. Wspólny kulig. Dzieciom czas wypełni bogaty program zajęć animacyjnych, którego przebojowym p Dom Wypoczynkowy OSKAR Jastrzębia Góra - Dom Wypoczynkowy Oskar w Jastrzębiej Górze 200m od morza i piaszczystej plaży Serdecznie zaprasza www.oskar.info.pl Zadzwoń i zapytaj o ofertę 609494589 Barwy Morza Rowy - Zapraszamy na pobyt sylwestrowy w ogrzewanych kominkiem domkach max. 8-osobowych. Domek składa się z: dużego salonu z kominkiem,w którym można zorganizować zabawę sylwestrową, aneksu kuchennego całkowicie wyposażonego,ze stołem-umożliwiającego przygotowanie i spożywanie posiłków, 3 sypialni oraz łazienki. ALDIS Łeba - A może sylwester nad morzem? Pensjonacik Poddąbie 1 Poddąbie - SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO NASZYCH PENSJONATÓW Atrakcyjne ceny ! Dom nad Morzem NOWOŚĆ !!! Poddąbie - Serdecznie zapraszamy do Domu nad Morzem w Poddąbiu. Oferujemy przestronne, słoneczne, oryginalnie urządzone, luksusowe pokoje i apartamenty. Każdy pokój/apartament posiada osobny balkon lub wyjście do ogródka, do dyspozycji gości aneksy kuchenne.
POLEĆ:
Dodano: 11:31, 03.06.2012

Ocean Park we Władysławowie

Ocean Park we Władysławowie

30 maja 2012 otwarto we Władysławowie wyjątkowyi unikalny park rozrywki Ocean Park. Ocean Park to pierwsza ekspozycja w Europie prezentująca zwierzęta oceaniczne i morskie.

W parku podziwiać można ponad 40 największych ssaków i ryb żyjących w głębinach wód, w skali 1:1. Przygotowane materiały oraz opieka przewodnika umożliwi bliższe zapoznanie się z najważniejszymi cechami zgromadzonych okazów.

Poznawcze walory parku zostały wzbogacone o dodatkowe atrakcje dla dzieci i dorosłych (place zabaw, gry, ścianki wspinaczkowe, wodospad i plaża). W ofercie znajdują się stoiska z szeroką gamą tematycznych pamiątek. Istnieje również możliwość skorzystania z oferty gastronomicznej (przekąski, napoje, lody, ciastka).

Adres: Władysławowo, ul. Żwirowa

Cennik: dzieci do lat 3 - bezpłatnie, dzieci 3-18: 15 zł, dorośli: 20 zł, grupowe (od 20 os.) - 10 zł

Godziny Otwarcia:
maj, czerwiec: pon. - pt. 9-18, sob.-niedz: 10-20
lipiec, sierpień: pon. - pt. 9-21, sob.-niedz: 10-21
wrzesień, październik: pon. - pt. 10-17, sob.-niedz: 10-17

Podoba Ci się ta wiadomość ? Kliknij:
Dodaj obiekt do nadmorzem.com Dodaj obiekt do nadmorzem.com Dodaj obiekt do nadmorzem.com
MASZ PYTANIE? czekamy na kontakt: tel. 509804618, email: info@nadmorzem.com
© Wakacje nad morzem 2000 - 2016 | INKRE.pl | Korzystanie z serwisu wiąże się z akceptacją REGULAMINU.
Firma INKRE, właściciel www.nadmorzem.com, nie odpowiada za treści ogłoszeń przekazanych przez właścicieli obiektów.